İçeriğe geç

Çalıştay Ortamı ve Katılım

Çalıştay Microsoft Teams platformu aracılığıyla çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Çalıştaya Teams uygulaması ile katılmak için kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

Çalıştay oturumlarına mobil cihazlarınıza ve/veya masaüstü/taşınabilir bilgisayarlarınıza Microsoft Teams uygulamasını kurarak ya da teams.microsoft.com adresi aracılığıyla katılabilirsiniz.

Çalıştay için hazırlanan Teams ortamına katılım linki veya katılım bilgisi çalıştay kayıt formuna yazılan e-posta adresine 27 Temmuz 2021 tarihinde gönderilecektir.

Çalıştay açılış konuşmaları, çağrılı konuşmalar, panel ve çalıştay kapanış oturumu Manisa Celal Bayar Üniversitesi Youtube Kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. Canlı yayın linki çalıştay günü http://tyyccalistayi.mcbu.edu.tr adresinden paylaşılacaktır. Ancak Çalıştay Uygulama Oturumu Youtube üzerinden yayımlanmayacak olup, sadece Teams aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

Çalıştaya kayıt formunu doldurup, Teams uygulaması aracılığıyla katılan katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Kitap çağrımıza yanıt verip, kitap bölümü yazma aşamasında olan araştırmacılarımızın Teams uygulaması aracılığıyla çalıştay oturumlarına katılması beklenmektedir.


Manisa Celal Bayar Üniversitesi dışından Çalıştay Teams Sayfasına katılmak için çalıştaya kayıt olurken belirttiğiniz e-posta hesaplarına gönderilecek davet metnindeki linke tıklayıp Teams uygulamasını açtıktan sonra aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir: